En Uygun Fiyata 1. Elden, HP, Dell, Asus, Lenovo, Casper, Fujitsu, vb. Her Marka Orjinal Laptop Adaptörleri.

  Güvencesi İle Notebook Adaptör

Adaptörler dalgalı akımları küçük değerlerde doğru akımlara çevirirler. Elektronik aletler genelde düşük voltajdaki doğru akımlar ile çalışırlar. Yüksek voltajdaki şehir elektriği yani dalgalı akımlar direkt olarak cihazlara ulaştığı zaman cihazların yanmasına sebep olurlar. Ancak günümüzde elektronik aletlerin çoğu evlerde ya da ofislerde yani dalgalı akımın olduğu yerlerde kullanıldığı için bu aletlerin gereksinim duyduğu enerji ihtiyacını da dalgalı akım kaynaklarından karşılamak zorunda kalıyor. Belirtmiş olduğumuz gibi dalgalı akımlar da aletlerimize zarar verecek olduğundan adaptörler ortaya çıkmıştır. Bu sayede yüksek voltajlı dalgalı akımlar adaptörden geçerek düşük voltajlı doğru akımlara çevrildikten sonra cihazımıza ulaşırlar. KT Servis olarak bizler de müşterilerimizin taleplerine yönelik olarak değişik adaptör çeşitlerini satmaktayız.

Satışını Yaptığımız Adaptör Markaları

  • Asus Adaptör
  • Casper Adaptör
  • Dell Adaptör
  • Packard Bell Adaptör
  • Fujitsu Adaptör
  • Hp Adaptör
  • Lenovo Adaptör
  • Samsung Adaptör
  • Toshiba Adaptör
  • Acer Adaptör

KT Servis, siz değerli müşterilerimize elektronik aletleriniz için değişik marka ve modellerin adaptörlerini en uygun fiyata ulaştırmayı ilke edinmiştir. Satış sonrasında da her türlü probleminiz için uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. Adaptörlerini sattığımız bazı firmaların isimleri aşağıda belirtilmiştir.

Doğru Adaptör Seçimi

Elektronik aletlerimizi maalesef sadece adaptör kullanarak koruyamayız. Adaptörlerin de kendi içerisinde çeşitleri vardır. AC adaptör ve DC adaptör diye adlandırılan iki çeşidi vardır. AC adaptör alternatif akım anlamına gelir ve İngilizce alternating current kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Bu tür adaptörlerde akımın genliği ve yönü sürekli değişim gösterir. DC adaptör ise doğru akım anlamına gelir ve İngilizce direct current kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Bu tür adaptörlerde yön sabittir. Adaptörler cihazımızın pilsiz çalışmasını sağladığı gibi pilini şarj etmemize de yarar.

Ancak doğru bir adaptör kullanmadığımız takdirde cihazımız kısmi zararlar görebilir ve hatta bazen tamamen çalışmaz hale gelebilir. Bu yüzden adaptör seçimi cihazlarımızın kullanım ömrü ve güvenliği açısından oldukça önemli bir konudur. DC adaptör kullanılması gereken bir cihaza asla AC adaptör bağlanmamalıdır. Ancak ihtiyaç olduğu durumlarda AC adaptör kullanılan cihazlara DC adaptör takılabilir. Cihazımıza zarar vermemek adına cihazımızın hangi adaptör türü ile çalıştığını bilmeli ve ona göre adaptör seçimi yapmalıyız. Bu konuda KT Servis olarak bizden detaylı yardım ve destek alabilirsiniz. KT Servis olarak biz ihtiyaç duyduğunuz her marka ve model adaptörleri siz değerli müşterilerimize uygun fiyata sunuyoruz.